ANKARA PİMAPEN TAMİR VE BAKIM SERVİSİ

HAKKIMIZDA

Ankara'da pvc pencere bakım onarım tamir, cam balkon fitili, pencere kilit, cam balkonlara sineklik, pimapen kapı kilitleri ve ihtiyacınız olan bu tür hizmetleri veren tecrübeli teknik ekibimiz ile siz Ankara halkına hizmet vermeye devam ediyoruz.

Arızalı kapı menteşeleri, pimapen kapı ve pencere kilitleri, pimapen fitili, balkonlarınıza veya pencerelerinize sineklik takılması gibi her türlü arıza veya istek kaydınızı bize bildirdikten sonra en yakın ekibimiz size en kısa sürede ulaşacak ve problemlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturacaktır.

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak kanat-menteşe ayarı, çift açılım ayarı, conta bakımı, kol değişimi, kilit tamiri ve değişimi, ısıcam değişimi, normal pencerenin çift açılıma çevrilmesi, pencerelere silikon çekilmesi, çocuk emniyet kilidi takılması gibi işlerinizi profesyonel ekibimizle uygun fiyat ve kalite garantisiyle gerçekleştiriyoruz.

Marka bağımsız pen tamiri için bize 7/24 ulaşabilir, her türlü arıza bakım ve onarım işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

PVC ( Pimapen ) Tamir

Pimapen kapı ve pencereleriniz ile ilgili oluşabilecek her türlü tamir işleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

PVC ( Kapı ) Tamir

Pvc kapı kilidi, pimapen kapı menteşe, kapı ayarı, kapı kilit mekanizması tamiri gibi işleriniz için hizmetinizdeyiz.

Diğer İşlemler

Menteşe ayarı, conta bakımı, kol değişimi, çocuk emniyet kilidi takılması gibi işlerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

1

STRATEJİ

İhtiyaçlarınızla ilgili yapabileceklerimiz konusunda her zaman bir stratejimiz vardır.

2

PLAN

İhtiyaçlarınızla ilgili yapacağımız işlerde öncelikle her zaman bir planımız vardır.

3

SONUÇ

İhtiyaçlarınızla ilgili yapacağımız işlerde müşteri memnuniyeti ve güzel sonuç odaklıyız.