Pencerenin Çift Açılıra Çevrilmesi

Çift açılım nedir ? : Normal yönde açılan pencere kanadınıza ekstra olarak üst taraftan da açılmasına olanak sağlayan mekanizma sistemidir. Bu sistemin bir çok faydası bulunmaktadır. Çocuklarınızın pencereden sarkarak düşmesinin önüne geçer. Evinizi ve ofisinizi daha güvenlikli hale getirir. Dışarıdan içeriye canlı girmesini engeller.

Her pencere çift açılıma dönüştürülemez. Pvc pencere imal edilirken kanadın kasaya binme payı standartlarına göre yapılmışsa çift açılım sisteminin montajı sorunsuz bir şekilde yapılabilir. Eğer ölçülere uygun yapılmadıysa çift açılım çalışmayacaktır, takıldığında kanat kasaya sürekli çarpacaktır.

Ankara halkı için kaliteli ürün seçimi, kaliteli işçilik ve tecrübemizi birleştirerek normal pencerenin çift açılıra çevrilmesi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Ankara'da pvc pencere bakım onarım tamir, cam balkon fitili, pencere kilit, cam balkonlara sineklik, pimapen kapı kilitleri, normal pencerenin çift açılıra çevrilmesi ve ihtiyacınız olan bu tür hizmetleri veren tecrübeli teknik ekibimiz ile siz Ankara halkına hizmet vermeye devam ediyoruz.

Marka bağımsız pen tamiri için bize 7/24 ulaşabilir, her türlü arıza, bakım ve onarım işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM