Çift Açılım Pencere Tamiri

Çift açılım nedir ? : Çift açılım normal yönde açılan pencere kanadınıza ekstra olarak üst taraftanda açılmasına olanak sağlayan mekanizma sistemidir.

Ankara Pimapen Tamir ve Bakım servisi olarak arızalı olan çift açılım pencerelerinizin tamir işlemlerini sizler için yapıyoruz.

Biz konusunda uzman ekipler olarak talepleriniz doğrultusunda en kaliteli malzemeleri kullanarak bütün ihtiyaçlarınızın kısa sürede değişimlerini, yenilenmesini yaparak sizi kapı ve pencerelerinizdeki bütün sorunlardan kurtarıyoruz. Güveninizin adresi Ankara Pimapen Tamir ve Bakım Servisi herzaman yanınızda olmaya devam edecektir.

Ankara'da pvc pencere bakım onarım tamir, cam balkon fitili, pencere kilit, cam balkonlara sineklik, pimapen kapı kilitleri, çift açılım pencere tamiri ve ihtiyacınız olan bu tür hizmetleri veren tecrübeli teknik ekibimiz ile siz Ankara halkına hizmet vermeye devam ediyoruz.

Marka bağımsız pen tamiri için bize 7/24 ulaşabilir, her türlü arıza, bakım ve onarım işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM