Çocuk Emniyet Kilidi Takılması

PVC pencere ve kapılar için kullanılan emniyet kilitleri kapıların ve pencerelerin dışarıdan açılmasını zorlaştıracak şekilde güvenli şekilde yapılır.

Çocuklu aileler içinde faydalı olan emniyet sistemleri balkon kapılarında ve pencerelerinde kullanılması olası kazalara karşı koruma sağlar. Anahtarlı yapısıyla pencere istendiğinde tam açılabilir veya kilitlenerek kısıtlı açılım gerçekleşir.

PVC’den yapılan tüm pencerelerde kullanılabilen PVC Pencere Emniyet Kilidi dayanıklı olduğu için güvenliğiniz için gerekli olabilir. Emniyet kilidini uygun fiyatlarla taktırabilir ve güvenilir ortamlarda rahat edebilirsiniz.

Ankara'da pvc pencere bakım onarım tamir, cam balkon fitili, pencere kilit, cam balkonlara sineklik, pimapen kapı kilitleri, çocuk emniyet kilidi takılması ve ihtiyacınız olan bu tür hizmetleri veren tecrübeli teknik ekibimiz ile siz Ankara halkına hizmet vermeye devam ediyoruz.

Marka bağımsız pen tamiri için bize 7/24 ulaşabilir, her türlü arıza, bakım ve onarım işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM